Cami Avizeleri

Cami avizeleri hemen Cami içerisinin aydınlatılması hem de dekorasyon açısından büyük önem taşıyan ürünler arasındadır. Cami avizeleri ihtiyacınız olduğu zaman firmamıza gelerek bütçenize ve zevkinize uygun olan avize modelini kolayca bulmanız mümkün. 

Firmanız olarak yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sizlere dekoratif ve işlevsel cami avizelerinin satışını yapıyoruz. Firmamızda üretimi ve satışı yapılan tüm cami avizeleri kalite ve test sertifikası olan ürünlerdir. Cami avizesi satın almak istediğinizde muhakkak bu sertifikaların olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Firmamız olarak üretimini yapmış olduğumuz cami avizelerinin iskelet kısımlarında pirinç demir alüminyum ve zamak gibi metaller kullanırız. İskelet gövde üzerine farklı renkte boyalar kullanarak avizeyi dekore ederiz. Cami avizelerinde en önemli unsur elektrikli aydınlatma kısmında kullanılan ampulü yuvası kablolar ve ampullerin kalitesidir.  Avizenin elektrikli kısımlarından bağlı olarak doğabilecek herhangi bir tehlikeye karşı muhakkak bu ürünlerin kalitesi ve ömrü dikkate alınmalıdır. Satışı yapılan tüm avizelerimizin sevkiyat ve montajı uzman ekibimiz eşliğinde gerçekleştirilir.

[psac_post_carousel design="design-2" show_date="false" show_author="false" show_tags="false" show_comments="false" show_category="false" slide_show="4"]